Тут ми розмістили можливості для соціально відповідального юридичного бізнесу. Це варіанти корисної та взаємовигідної співпраці з громадськими організаціями у зручних форматах на умовах pro bono.

Команда Pro Bono Prostir бере на себе відповідальність зробити таку взаємодію максимально зручною та простою для тебе. Ми проводимо попередню роботу з громадським сектором:

  1. збираємо запити на юридичну підтримку від громадських організацій
  2. фільтруємо їх на відповідність критеріям pro bono кейсу (а це відсутність комерційного інтересу та наявність соціальної складової)
  3. і лише після цього перенаправляємо їх нашим партнерам з юридичного бізнесу.

Ми допомагаємо тільки тим, хто допомагає іншим!

Допомога у конкретній справі ГО

Це можливість підтримати організацію у вирішенні однієї невеликої проблеми. Запит може стосуватись:

– проведення консультації (онлайн та офлайн)
– розробки чи доопрацювання внутрішніх документів ГО
– надання юридичного обґрунтування щодо конкретної ситуації, яка стосується діяльності організації

Долучитися
Навчання для ГО

Це можливість поділитись своїми професійними знаннями із громадською організацією, яка має бажання та готова професійно розвиватись. Тему навчання може запитати як сама організація, так і ти можеш запропонувати свою. Команда Pro Bono Prostir опрацює запит та погодить взаємокорисний формат і умови.

Долучитися
Посилення правових можливостей ГО (довготривалий формат)

Передбачає тривалу участь у розвитку ГО. Організація звертається із запитом продіагностувати певні процеси її діяльності, надати рекомендації щодо її покращення та допомогти із впровадженням змін у щоденну роботу.

Долучитися