Побудова системи внутрішнього документообігу в умовах зростаючого штату

Заявник: Українська Волонтерська Служба. Про ініціативу: Ми віримо, що добра дія має велику силу та прагнемо дати можливість кожному відчути її змінотворчий ефект. Юридичне завдання: побудова системи внутрішнього документообігу в умовах зростаючого штату.

Детальніше

Юридичні та кадрові питання “Школи Супергероїв” у зв’язку зі створенням державної установи

Заявник: ГО “Маленьке серце з мистецтвом” Про ініціативу: Ми громадська організація, яка тривалий час змінювала будні дітей у лікарнях. До війни нашою метою було дати всім карапузам право на освіту, щоб та малеча, яка через страшні діагнози мусить місяцями й роками сидіти в палатах, могла теж здобувати знання та жити своє дитинство. Так з’явилася перша […]

Детальніше

Юридична підтримка у адвокації законодавчих ініціатив

Заявник: Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО. Про ініціативу: Ми, жінки з сімей воїнів російсько-української війни, об’єдналися заради розвитку активного, національно-свідомого громадянського суспільства, спроможного контролювати дії влади й активно впливати на розбудову України, як мирної, суверенної, демократичної Держави. Юридичне завдання: юридична підтримка у адвокації законодавчих ініціатив.

Детальніше

Консультація експерта щодо обліку неприбуткового постачання товарів і послуг

Заявник: Харківське міське громадське об’єднання “Центр розвитку громад”. Про ініціативу: соціальна ініціатива, яка працює для: розвитку організаційної спроможності НУО посилення здатності територіальних громад інституційний розвиток міжсекторних комунікацій Юридичне завдання: консультація експерта щодо обліку неприбуткового постачання товарів і послуг.

Детальніше

Розробка Довідника з обробки персональних даних

Заявник: LinGo – Legal Innovations GO Про ініціативу: соціальне підприємство, яке піклується про суспільні інтереси в Україні через інновації в праві. Проєкти організації: HiiL Innovation Hub Ukraine  Kyiv Legal Hackers Legal Startup Crash Test Юридичне завдання: юридична експертиза для розробка Довідника з обробки персональних даних.

Детальніше

Аналіз законодавства країн Європи щодо правового регулювання поводження з підсанкційними коштами

Заявник: Українська Гельсінська спілка з прав людини Про ініціативу: Українська Гельсінська спілка сприяє розвитку гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху. Юридичне завдання: аналіз законодавства країн Європи щодо правового регулювання поводження […]

Детальніше

Доступ громадян до інформації щодо діяльності репресивних органів

Заявник: Галузевий державний архів Українського інститут національної пам’яті  Про ініціативу: Галузевий державний архів Українського інституту національної пам’яті працює з профільними документами (носії архівної інформації репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, іноземних спецслужб, структур та діячів українського визвольного руху, а також – що були створені, отримані або перебувають в УІНП). Юридичне завдання: аналіз окремих прогалин […]

Детальніше

Юридична консультація щодо розробки дисклеймеру про захисту персональних даних клієнтів для мобільного застосунку

Заявник: Українська фундація правової допомоги.  Про ініціативу: Фундація спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, а також “Асоціацією громадських радників України” розвиває параюридичний рух по всій території України. Параюристи допомагають людям у своїх регіонах отримати юридичну допомгу від державної сиситеми БПД, а також надають параюридичні консультації з навколоюридичних питань. Взаємодія параюриста та клієнта відбувається через мобільний застосунок. Юридичне […]

Детальніше

Юридична консультація щодо внесення змін в статут для Київського інституту гендерних досліджень

Клієнт: Київський інститут гендерних досліджень Про ініціативу: Київський інститут гендерних досліджень – неурядова експертна та моніторингова організація, що займається вивченням та впровадженням ґендерно-недискримінаційної практики в українському суспільстві. Юридичне завдання: юридична консультація щодо внесення змін в статут організації.

Детальніше

Юридична консультація щодо створення організації для FrontlineCare

Клієнт: Frontline.Care Про ініціативу: Frontline.Care – ініціатива, яка піклується про наших бійців на передовій. З лютого 2022 року волонтери допомагають забезпечувати військовослужбовців усім необхідним: плитоноски, спальники, одяг, аптечки. Юридичне завдання: юридична консультація щодо створення організації.

Детальніше