European Pro Bono Week

European Pro Bono Week – це тиждень, під час якого по всій Європі бізнес-компанії діляться своєю експертністю з соціальними ініціативами: проводять лекції, тренінги та майстер-класи.


Щорічно EPBW проходить за ініціативи провідних міжнародних юридичних компаній та Pro Bono організацій Європи. Організатором є міжнародна організація Public Interest Law Network (PILnet).
Pro Bono Week має на меті об’єднати усіх, хто є частиною про боно спільноти: юридичні компанії, юристів та адвокатів, юридичні клініки, громадські організації та бізнес для обговорення важливих соціальних і юридичних питань, а також ролі Pro Bono у їх вирішенні. 

Тема European Pro Bono Week 2020 – “Pro Bono у відповіді на глобальну кризу”.
Протягом одного тижня наприкінці осені в європейських містах проводили Pro Bono Дні, організовані спільно представниками юридичного бізнесу, державного та громадського секторів. 

European Pro Bono Week 2020 в Києві:

1. Вебінар “Аудит в громадських організаціях”
Олександр Марінченко, Аудиторська фірма “Олександр Марінченко і партнери

2. Вебінар “Судовий процес: до чого має бути готова ГО, збираючись до суду?”
Марина Опірська, міжнародна юридична фірма DLA Piper

3. Вебінар “Трудові відносини в громадській організації
Олександра Піскун, найбільша у світі міжнародна юридична фірма Dentons

4. Вебінар “Договори громадської організації
Зоя Красюк, юридична фірма Spensers

5. Вебінар “Кодекс етики громадської організації
Ігор Світлик, найбільша у світі міжнародна юридична фірма Dentons

Pro Bono Hackathon

Друзі, з радістю анонсуємо проведення першого Pro Bono Hackathon! Pro Bono Hackathon збирає на спільному майданчику експертів з різним досвідом, з різними точками зору для того, щоб разом розробити варіант вирішення питання. Тема першого Pro Bono Hackathon – налагодження навчального процесу для дітей, які тривалий час перебувають на стаціонарному лікування. Вирішенням цієї проблеми займається громадська організація […]

Детальніше
Допомога для Міжнародного партнерства за права людини (IPHR)

Справа :допомога для Міжнародного партнерства за права людини (IPHR)Клієнт: Міжнародне партнерство за права людини (МППЛ) – міжнародна неурядова організація, заснована в 2008 році в Брюсселі. МППЛ тісно співпрацює з представниками громадянського суспільства різних країн, піднімаючи на міжнародному рівні питання захисту прав людини і відстоюючи права вразливих груп населення. Юридичне завдання: аналіз українського законодавства та існуючих кейсів […]

Детальніше
Юридична консультація для центру соціологічних досліджень

Справа: юридична консультація для центру соціологічних досліджень. Клієнт: ГО “Центр “Соціальні індикатори” – громадська організація, яка займається соціологічними дослідженнями та розробками. Організація реалізує ініціативи, які сприяють відкритості, демократичності і гуманності суспільства. Юридичне завдання: перегляд договорів організації щодо співпраці з українськими та іноземними донорами. 

Детальніше