Програма #probono підтримки для організацій, які працюють з дітьми

Що це?
У 2021 році міжнародна організація PILnet запустила програму Pro Bono-підтримки для організацій, які захищають права дитини. Мета цієї програми – покращити доступ до якісної правової допомоги для дітей та організацій що працюють над захистом прав дитини.

Участь.
Для того щоб розпочати таку важливу роботу, запрошуємо вас взяти участь в опитуванні.Наступна коротка анкета https://bit.ly/3dngQoa призначена для того щоб краще зрозуміти юридичні потреби організацій, що працюють над захистом прав дитини.

Для кого?
Громадські організації, соціальні, волонтерські ініціативи. Відповідаючи на запитання, ви допоможете зрозуміти ваші юридичні потреби та створити спеціалізовану мережу адвокатів, яка в кінцевому рахунку буде доступна для надання широкого кола юридичних потреб. Опитування займе 5-10 хвилин вашого часу.

PILnet – партнер програми Pro Bono Lab, міжнародна неурядова організація, яка створює можливості для соціальних змін, розкриваючи весь потенціал закону. Маючи офіси в Нью-Йорку, Гонконгу та Будапешті, PILnet будує мережі та налагоджує співпрацю між організаціями громадянського суспільства і юристами приватного сектору, які бажають надавати pro bono допомогу.

Допомога для Міжнародного партнерства за права людини (IPHR)

Справа :допомога для Міжнародного партнерства за права людини (IPHR)Клієнт: Міжнародне партнерство за права людини (МППЛ) – міжнародна неурядова організація, заснована в 2008 році в Брюсселі. МППЛ тісно співпрацює з представниками громадянського суспільства різних країн, піднімаючи на міжнародному рівні питання захисту прав людини і відстоюючи права вразливих груп населення. Юридичне завдання: аналіз українського законодавства та існуючих кейсів […]

Детальніше
Юридична консультація для центру соціологічних досліджень

Справа: юридична консультація для центру соціологічних досліджень. Клієнт: ГО “Центр “Соціальні індикатори” – громадська організація, яка займається соціологічними дослідженнями та розробками. Організація реалізує ініціативи, які сприяють відкритості, демократичності і гуманності суспільства. Юридичне завдання: перегляд договорів організації щодо співпраці з українськими та іноземними донорами. 

Детальніше
Допомога для громадської організації, яка підтримує дітей із порушення слуху

Клієнт: “Центр розвитку слабочуючих дітей” – громадська організація, яка підтримує дітей з порушенням слуху та їхніх батьків. Організація хоче розширити коло нозологій, з якими буде працювати. Юридичне завдання: консультація щодо юридично правильного розширення сфери діяльності організації (розширення кола нозологій). Консультація щодо внесення змін до статуту та інших установчих документів у зв’язку зі змінами.  Сайт організації: https://www.facebook.com/groups/1240103892711762

Детальніше