Програма #probono підтримки для організацій, які працюють з дітьми

Що це?
У 2021 році міжнародна організація PILnet запустила програму Pro Bono-підтримки для організацій, які захищають права дитини. Мета цієї програми – покращити доступ до якісної правової допомоги для дітей та організацій що працюють над захистом прав дитини.

Участь.
Для того щоб розпочати таку важливу роботу, запрошуємо вас взяти участь в опитуванні.Наступна коротка анкета https://bit.ly/3dngQoa призначена для того щоб краще зрозуміти юридичні потреби організацій, що працюють над захистом прав дитини.

Для кого?
Громадські організації, соціальні, волонтерські ініціативи. Відповідаючи на запитання, ви допоможете зрозуміти ваші юридичні потреби та створити спеціалізовану мережу адвокатів, яка в кінцевому рахунку буде доступна для надання широкого кола юридичних потреб. Опитування займе 5-10 хвилин вашого часу.

PILnet – партнер програми Pro Bono Lab, міжнародна неурядова організація, яка створює можливості для соціальних змін, розкриваючи весь потенціал закону. Маючи офіси в Нью-Йорку, Гонконгу та Будапешті, PILnet будує мережі та налагоджує співпрацю між організаціями громадянського суспільства і юристами приватного сектору, які бажають надавати pro bono допомогу.

Юридична консультація для громадської організації, яка створює краудфандингову платформу для допомоги дітям

Клієнт: ГО “Українська освітня фундація”Про ініціативу: Організація допомагає дітям через знайомство з існуючими професіями.Як приклад – ініціатива “Місто професій”. Під час заходу представники бізнес-компаній розказують дітям проособливості своєї професії. Юридичне завдання: юридична консультація щодо розробки договорівпро співпрацю з партнерами краудфандингової платформи.

Детальніше
Консультація для громадської організації, яка допомагає дітям “СОС “Дитячі містечка”

Клієнт: Громадська організація “СОС “Дитячі містечка”.Про ініціативу: СОС Дитячі Містечка Україна – благодійна організація, яка з 2003 рокудопомагає дітям-сиротам та сім’ям, які опинились у складних життєвихобставинах. За цей час більше 80 000 дітей та дорослих отрималипідтримку від фонду.Наразі організація розробляє системи підтримки дітей-сиріт через веб-сайт. Для цього інформаційні представники організації комунікують знаселенням, запрошуючи долучитися до […]

Детальніше
Юридична консультація для соціальної ініціативи “Будинок Доброчесності” (онлайн-гра)

Справа: юридична консультація для соціальної ініціативи “Будинок Доброчесності” (онлайн-гра). Соціальна ініціатива: «Онлайн симулятор «Будинок Доброчесності» це онлайн гра, яка дає можливість просимулювати процес прийняття рішень на собі й таким чином протестувати власні громадянські цінності на доброчесність у складних життєвих обставинах.  Алгоритм гри: реальна ситуація -> вчинена дія/прийняте рішення -> наслідок.  Проєкт прагне через використання ігрового компоненту […]

Детальніше