Програма #probono підтримки для організацій, які працюють з дітьми

Що це?
У 2021 році міжнародна організація PILnet запустила програму Pro Bono-підтримки для організацій, які захищають права дитини. Мета цієї програми – покращити доступ до якісної правової допомоги для дітей та організацій що працюють над захистом прав дитини.

Участь.
Для того щоб розпочати таку важливу роботу, запрошуємо вас взяти участь в опитуванні.Наступна коротка анкета https://bit.ly/3dngQoa призначена для того щоб краще зрозуміти юридичні потреби організацій, що працюють над захистом прав дитини.

Для кого?
Громадські організації, соціальні, волонтерські ініціативи. Відповідаючи на запитання, ви допоможете зрозуміти ваші юридичні потреби та створити спеціалізовану мережу адвокатів, яка в кінцевому рахунку буде доступна для надання широкого кола юридичних потреб. Опитування займе 5-10 хвилин вашого часу.

PILnet – партнер програми Pro Bono Lab, міжнародна неурядова організація, яка створює можливості для соціальних змін, розкриваючи весь потенціал закону. Маючи офіси в Нью-Йорку, Гонконгу та Будапешті, PILnet будує мережі та налагоджує співпрацю між організаціями громадянського суспільства і юристами приватного сектору, які бажають надавати pro bono допомогу.

Українці, які втратили документи: онлайн вебінар з питань відновлення та легалізації

Заявник: юридична фірма DLA Piper (Польща) спільно з Ukrainian Educational Hub. Про ініціативу: “Know Your Rights” це юридична освітня програма для біженців, шукачів притулку та мігрантів, яка була розроблена міжнародною юридичною фірмою DLA Piper та проводиться в різних країнах. Юридичне завдання: онлайн вебінар української мовою тривалістю орієнтовно 1 година.

Детальніше
Український інститут книги: розробка угоди про авторські права

Заявник: Український інститут книги. Про ініціативу: Український інститут книги – державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном. Юридичне завдання: юридична консультація щодо розробки угоди про авторські права.

Детальніше
Український інститут книги: аналіз нормативної бази з метою ефективного здійснення та розширення діяльності

Заявник: Український інститут книги. Про ініціативу: Український інститут книги – державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном. Юридичне завдання: аналіз нормативної бази з метою ефективного здійснення та розширення діяльності.

Детальніше