Юридична консультація для соціальної ініціативи “Будинок Доброчесності” (онлайн-гра)

Справа: юридична консультація для соціальної ініціативи “Будинок Доброчесності” (онлайн-гра).

Соціальна ініціатива: «Онлайн симулятор «Будинок Доброчесності» це онлайн гра, яка дає можливість просимулювати процес прийняття рішень на собі й таким чином протестувати власні громадянські цінності на доброчесність у складних життєвих обставинах. 

Алгоритм гри:

реальна ситуація -> вчинена дія/прийняте рішення -> наслідок. 

Проєкт прагне через використання ігрового компоненту допомогти молоді з усієї України у віці 14-25 років навчитися володіти громадянськими компетенціями та навичками, що дають змогу більш свідомо підходити до процесу прийняття рішень в особистому житті та стати повноцінною складовою демократичних змін на місцевому та національному рівнях. 


Гра була повністю розроблена за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» — п’ятирічна ініціатива із запобігання корупції. Наразі проєктна діяльність завершена. Соціальна ініціатива потребує юридичної консультації щодо можливих варіантів продовження функціонування онлайн-гри «Будинок Доброчесності», серед яких є як переваги, так і недоліки. 

Юридичне завдання: консультація щодо нюансів різних варіантів продовження функціонування соціальної ініціативи та онлайн-гри. 

Промо-відео онлайн-гри «Будинок Доброчесності».

Юридична консультація щодо розробки дисклеймеру про захисту персональних даних клієнтів для мобільного застосунку

Заявник: Українська фундація правової допомоги.  Про ініціативу: Фундація спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, а також “Асоціацією громадських радників України” розвиває параюридичний рух по всій території України. Параюристи допомагають людям у своїх регіонах отримати юридичну допомгу від державної сиситеми БПД, а також надають параюридичні консультації з навколоюридичних питань. Взаємодія параюриста та клієнта відбувається через мобільний застосунок. Юридичне […]

Детальніше
Юридична консультація щодо внесення змін в статут для Київського інституту гендерних досліджень

Клієнт: Київський інститут гендерних досліджень Про ініціативу: Київський інститут гендерних досліджень – неурядова експертна та моніторингова організація, що займається вивченням та впровадженням ґендерно-недискримінаційної практики в українському суспільстві. Юридичне завдання: юридична консультація щодо внесення змін в статут організації.

Детальніше
Юридична консультація щодо створення організації для FrontlineCare

Клієнт: Frontline.Care Про ініціативу: Frontline.Care – ініціатива, яка піклується про наших бійців на передовій. З лютого 2022 року волонтери допомагають забезпечувати військовослужбовців усім необхідним: плитоноски, спальники, одяг, аптечки. Юридичне завдання: юридична консультація щодо створення організації.

Детальніше