Юридична консультація щодо статутних документів ГО Клуб “Еней”

Справа: юридична консультація щодо статутних документів ГО Клуб “Еней”.


Соціальна ініціатива: Клуб “Еней” є ініціативною групою для допомоги та підтримки людей, які позбулися наркотичної залежності. 

Організація бере активну участь у реалізації Державної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.
Організація внесла зміни до статутних документів і зараз потребує перереєстрації в Міністерстві юстиції України. Наразі документи які двічі поверталися Міністерством юстиції України на доопрацювання через помилки.


Юридичне завдання
1. Перегляд змінених реєстраційних документів організації на предмет вірності їх заповнення відповідно до вимог законодавства.

2. Консультація щодо порядку та типових документів для ведення реєстру членів ГО та анкет на членство у ГО (повне та асоційоване членство).

Юридична консультація для представників білоруської спільноти

Справа: юридичний аналіз можливостей проживання білорусів на території України. Соціальна ініціатива: спільнота білорусів, які тимчасово перебувають на території України, стикається з низкою проблем, пов’язаних з можливістю законного довгострокового перебування на території України. Законодавство України передбачає декілька варіантів проживання в Україні для іноземців, процедура кожного з яких описана на державних ресурсах.  Серед таких варіантів: Отримання посвідки на […]

Детальніше
Юридична консультація для соціальної ініціативи “Будинок Доброчесності” (онлайн-гра)

Справа: юридична консультація для соціальної ініціативи “Будинок Доброчесності” (онлайн-гра). Соціальна ініціатива: «Онлайн симулятор «Будинок Доброчесності» це онлайн гра, яка дає можливість просимулювати процес прийняття рішень на собі й таким чином протестувати власні громадянські цінності на доброчесність у складних життєвих обставинах.  Алгоритм гри: реальна ситуація -> вчинена дія/прийняте рішення -> наслідок.  Проєкт прагне через використання ігрового компоненту […]

Детальніше
Pro Bono Hackathon

Друзі, з радістю анонсуємо проведення першого Pro Bono Hackathon! Pro Bono Hackathon збирає на спільному майданчику експертів з різним досвідом, з різними точками зору для того, щоб разом розробити варіант вирішення питання. Тема першого Pro Bono Hackathon – налагодження навчального процесу для дітей, які тривалий час перебувають на стаціонарному лікування. Вирішенням цієї проблеми займається громадська організація […]

Детальніше