Юридичні та кадрові питання “Школи Супергероїв” у зв’язку зі створенням державної установи

Заявник: ГО “Маленьке серце з мистецтвом”

Про ініціативу:

Ми громадська організація, яка тривалий час змінювала будні дітей у лікарнях. До війни нашою метою було дати всім карапузам право на освіту, щоб та малеча, яка через страшні діагнози мусить місяцями й роками сидіти в палатах, могла теж здобувати знання та жити своє дитинство. Так з’явилася перша Школа Супергероїв в НДСЛ Охматдит. І вже зараз по всій країні працюють 8 шкіл у різних містах. 

Але війна внесла свої корективи. Школи продовжують працювати там, де це можливо і безпечно. А ми додали собі нових завдань. Наприклад — підтримувати лікарні країни та постачати їм необхідні медикаменти, засоби гігієни та їжу. Для цього ми згуртували свій Штаб та робимо все можливе, аби необхідні ліки потрапили вчасно туди, це зараз найбільше потрібно. Під нашою опікою вже кілька лікарень Києва, Чернігова, Харкова та Запоріжжя. 

І оскільки ми тісно співпрацюємо з лікарнями, з перших вуст чуємо і знаємо, як війна лишає шрами не лише на тілах, а й психіці дітей. Тому ми запустили новий проєкт — Орден Феніксу. Ми об’єднали зусилля держави, закордонних та українських спеціалістів, щоб створити потужну програму кризової підтримки для дітей та батьків, які постраждали від жахів війни. Зараз нам необхідно підготувати таких сильних психологів, які зможуть вчасно і дієво допомогти всім карапузам оговтатися від шоку та мінімізувати ризики психологічних травм. Не дозволимо, щоб війна вкрала здорове майбутнє у наших дітей! 

Юридичне завдання: юридичні та кадрові питання “Школи Супергероїв” у зв’язку зі створенням державної установи.

Побудова системи внутрішнього документообігу в умовах зростаючого штату

Заявник: Українська Волонтерська Служба. Про ініціативу: Ми віримо, що добра дія має велику силу та прагнемо дати можливість кожному відчути її змінотворчий ефект. Юридичне завдання: побудова системи внутрішнього документообігу в умовах зростаючого штату.

Детальніше
Юридична підтримка у адвокації законодавчих ініціатив

Заявник: Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО. Про ініціативу: Ми, жінки з сімей воїнів російсько-української війни, об’єдналися заради розвитку активного, національно-свідомого громадянського суспільства, спроможного контролювати дії влади й активно впливати на розбудову України, як мирної, суверенної, демократичної Держави. Юридичне завдання: юридична підтримка у адвокації законодавчих ініціатив.

Детальніше
Консультація експерта щодо обліку неприбуткового постачання товарів і послуг

Заявник: Харківське міське громадське об’єднання “Центр розвитку громад”. Про ініціативу: соціальна ініціатива, яка працює для: розвитку організаційної спроможності НУО посилення здатності територіальних громад інституційний розвиток міжсекторних комунікацій Юридичне завдання: консультація експерта щодо обліку неприбуткового постачання товарів і послуг.

Детальніше