Pro Bono у відповідь на глобальну кризу

European Pro Bono Week – це тиждень, під час якого по всій Європі бізнес-компанії діляться своєю експертністю із соціальними ініціативами та громадськими організаціями – проводять лекції, тренінги та майстер-класи.

Щорічний про боно захід проходить за ініціативи провідних міжнародних юридичних компаній та Pro Bono організацій Європи. Організатором є міжнародна організація Public Interest Law Network (PILnet).

Pro Bono Week має на меті об’єднати усіх, хто є частиною про боно спільноти: юридичні компанії, юристів та адвокатів, юридичні клініки, громадські організації та бізнес для обговорення важливих соціальних і юридичних питань, а також ролі Pro Bono у їх вирішенні.

Тема цьогорічного тижня – “Pro Bono у відповіді на глобальну кризу”.

Протягом одного тижня наприкінці осені в європейських містах будуть проводитись Pro Bono Дні, організовані спільно представниками юридичного бізнесу, державного та громадського секторів. 

Якщо Ви представляєте юридичну компанію та маєте бажання долучитись до спів-організації European Pro Bono Week 2020 у Києві, надішліть Ваш запит, будь ласка, на probono.info@gmail.com.

Партнери European Pro Bono Week 2020 у Києві: