+38(044) 280-67-40
Україна, 01011, Київ, вул. Рибальська, 2, офіс 105
Цей сайт є відкритою платформою для пошуку професійних юридичних послуг. Якщо Вам потрібна правова допомога або якщо Ви юрист, адвокат чи нотаріус і хочете допомогти - Вам сюди !
Мені потрібна правова допомога Я - правник і хочу допомогти

Актуальні pro bono справи

Актуальні pro bono справи

1. Справа: допомога організації, що працює з людьми, які змушені жити з ВІЛ/СНІД (м. Київ).
Клієнт: Громадська організація Small heart with art.
Фабула: громадська організація та благодійний проект, який дає змогу вчитися дітям у лікарнях та допомагає людям, які змушені жити з ВІЛ/СНІД.

Впевнені, ви чули про Школу Супергероїв . Як кажуть самі організатори, “це історія про те, що кожен малюк має право на освіту, навіть, якщо змушений проводити місяці, а інколи й роки, — у лікарняних стінах. Щоб мати сили та бажання швидше одужати, щоб бути в одному руслі з однолітками, щоб не втрачати апетиту до життя та розвивати свої таланти”.

Чудові результати дають поштовх рости та розвиватись, досягати ще більше! Пропонуємо можливість для правників стати учасником цього процесу.  


Юридичне завдання: юридичний аудит організації з метою виявлення можливостей розвитку.

Сайт організації:

http://bit.do/eNhHL

2. Справа: допомога школярам, які цікавляться питанням транспортного регулювання у своєму місті (Львівська область, м. Стрий).

Клієнт: Фонд громад “Рідня”.

Фабула: старшокласники міста Стрий бажають покращити ситуацію щодо руху міського транспорту та мають для цього ідеї. Дітям потрібна допомога - консультація з питань транспортного регулювання та розуміння своїх можливостей для впровадження змін.

Юридичне завдання: юридична консультація щодо законодавчого регулювання транспортної діяльності.

Сайт організації: http://ridnya.org.ua/  

 

  1. Справа: допомога організації, що займається позашкільною освітою та розвитком дітей (Житомирська область, м. Малин).

Клієнт: Малинська районна благодійна організація “Захист дітей”.

Фабула: 600 дітей Малинського району отримали можливість вчитись та розвиватись завдяки зусиллям працівників організації! А це:

  • творчі гуртки та майстер-класи;
  • вивчення іноземних мов;
  • клуб родинного туризму;
  • благодійні ярмарки;
  • банк одягу та взуття.

Результати роботи були помічені партнерами та зараз планується співпраця з міжнародними організаціями, які також готові допомагати дітям. Однак для цього організації необхідно привести до ладу внутрішні документи.

Юридичне завдання 1: юридична консультація щодо процедури оформлення документів для початку співпраці з міжнародними партнерами.

Юридичне завдання 2: юридична консультація щодо можливості створення соціального підприємництва та відповідної процедури оформлення документів.

Сайт організації: https://www.facebook.com/zahistditey/

Назад до списку