+38(044) 280-67-40
Україна, 01011, Київ, вул. Рибальська, 2, офіс 105
Цей сайт є відкритою платформою для пошуку професійних юридичних послуг. Якщо Вам потрібна правова допомога або якщо Ви юрист, адвокат чи нотаріус і хочете допомогти - Вам сюди !
Мені потрібна правова допомога Я - правник і хочу допомогти

Допомога організації, яка захищає права біженців та шукачів притулку (м. Київ)

Благодійний фонд «Рокада»

66

Допомога організації, яка захищає права біженців та шукачів притулку (м. Київ)

Допомога організації, яка захищає права біженців та шукачів притулку (м. Київ)

Справа: допомога організації, яка захищає права біженців та шукачів притулку (м. Київ).
Клієнт: Благодійний фонд «Рокада».
Фабула: Рокада є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців. Фонд працює над мобілізацією спільнот біженців, надає соціальну підтримку біженцям та шукачам притулку і сприяє їх інтеграції в українське суспільство. Зараз організація працює над проблемою доступності навчання для дітей шукачів притулку у дошкільних навчальних закладах міста Києва.  

У 2018 році Київрада ухвалила рішення, за яким у разі зарахування дитини, не зареєстрованої в місті Києві, в комунальний заклад дошкільної освіти територіальної громади міста Києва, встановлюється щомісячна плата за надання дошкільної освіти. На даний момент це 2490,00 грн та додатково 500-800 грн за харчування дітей в садочку. 


Юридичне завдання: юридична консультація та, за необхідності, подальший судовий супровід у вирішенні питання доступу дітей шукачів притулку до дошкільних навчальних закладів м. Києва.

Сайт організації: http://rokada.org.ua/   

Назад до списку Взяти справу

Новини Простору Pro Bono