Якщо вашій громадській організації або ініціативі, яка працює на благо суспільства, потрібна підтримка у розвитку, Простір Pro Bono допоможе вам отримати правову допомогу від юридичної компанії, адвоката чи юриста.

Ми маємо для тебе декілька різних варіантів взаємодії. Обери найбільш актуальний формат та тисни “Залишити запит”. Команда Простору Pro Bono розгляне твою заявку та повідомить чи можемо ми залучити партнерів із юридичного бізнесу.

Наші партнери – це соціально відповідальні юристи, адвокати та юридичні компанії, які готові безоплатно (“pro bono” – від лат. “для блага суспільства”) ділитись своїм професійним досвідом. Ми допомагаємо тим, хто допомагає іншим!

Формат “Біржа Pro Bono”

Підтримка в рамках одного конкретного кейсу громадської організації, за яким юрист надає правову допомогу pro bono (юридична консультація, legal opinion, робота з документами, тощо).

Залишити запит
Формат “Pro Bono Education”

Підтримка у формі навчання для громадського сектору. Навчання проводиться юридичним бізнесом за запитом громадської організації чи соціальної ініціативи.

Партнери Простору Pro Bono діляться професійними знаннями під час навчання для громадських організацій та соціальних ініціатив для того, щоб допомогти їм швидше та якісніше розвиватись.

Навчання може проходити у формі:
– тренінгу
– майстер-класу чи робочої зустрічі
– лекції
– твоя пропозиція щодо формату?

Залишити запит
Формат “Посилення правової спроможності ГО”

Програма взаємодії, за якої відбувається глибша (на відміну від попередніх форматів – точкових) робота над внутрішніми процесами ГО за участі юридичного бізнесу для розширення можливостей розвитку ГО.

Програма Посилення правової спроможності ГО передбачає готовність та бажання ГО пройти діагностику юридичною компанією внутрішньої діяльності організації, отримати рекомендації щодо покращення своєї діяльності, а також навчання та підтримку у впровадженні рекомендацій у свою роботу.

Залишити запит