Допомога для освітньої соціальної ініціативи (Львів)

Клієнт: Громадський рух за проактивне навчання “Дамо дітям рухатись!” 

Мета організації – змінити розуміння проблеми малорухливості школярів та її жахливих наслідків – ожиріння, хвороб серця, опорно-рухового апарату та ін.

Наразі організація працює над впровадженням у навчальний процес парт для навчання стоячи як альтернативи для традиційних шкільних меблів. Діяльність відбувається у партнерстві з Львівською ОДА. Громадський рух існує за підтримки ІТ компанії KeenEthics.

Юридичне завдання: консультація щодо юридичних аспектів плану впровадження в школах освітнього експерименту із використання столів, які передбачають можливість динамічної зміни пози школяра. За позитивних результатів експерименту ініціатива планує уможливити використання таких столів на постійній основі.

Консультація для Асоціації громадських радників України

Соціальна ініціатива: Громадські радники — це активісти, ентузіасти, які мають правові знання, власну мережу експертів, та знають, куди саме потрібно звертатися, щоб вирішити проблему. Юридичне завдання: Потрібна консультація щодо внутрішніх документів організації.

Юридична допомога соціальній ініціативі “Либідь Є!” (м. Київ)

Фабула: ГО “Либідь Є” – це ініціатива відродження річки Либідь в м.Києві та створення вздовж неї громадського простору і прирічкового парку. У 2017 році представники ініціативи отримали підтримку через державну програму Бюджету Участі у Солом’янському районі міста Києва, однак коштів на реалізацію своєї ініціативи так і не отримали. Проект ревіталізації території долини р. Либідь: https://issuu.com/valentinuvarov/docs/albom-1 […]